Panel startowy - 212-1 Zobacz większe

Panel startowy - 212-1

QM/212-1

Nowy produkt

Panel startowy Q-Model 212-1 to jeden z najpopularnijeszych na rynku paneli startowych. Łączy w sobie wszystkie najpotrzebniejsze funkcje potrzebne do obsługi silników spalinowych z dodatkowo zainstalowaną dwukierunkową pompką paliwa oraz niezwykle ...

Więcej szczegółów

1 szt

 

dostępne

 

Ostatnie sztuki!

Dostawa już od 14,50 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
InPost Paczkomaty24 [drop] InPost Paczkomaty24 [drop] 1-5 dni 16,50 zł
Poczta Polska [drop] Poczta Polska [drop] 1-5 dni 14,50 zł
Przesyłka Kurierska Przesyłka Kurierska 1-5 dni 18,00 zł

149,99 zł brutto

Więcej informacji

Panel startowy Q-Model 212-1 to jeden z najpopularnijeszych na rynku paneli startowych. Łączy w sobie wszystkie najpotrzebniejsze funkcje potrzebne do obsługi silników spalinowych z dodatkowo zainstalowaną dwukierunkową pompką paliwa oraz niezwykle użytecznym potencjometrem regulującym natężenie prądu podawanego na świecę, i to w bardzo korzystnej cenie.

Dbając o wygodę pracy i bezproblemowe przygotowanie połączeń prądowych, do zestawu załączono komplet wtyków bananowych 4mm z odpowiednio czerwoną i czarną plastikową obudową do podłączenia rozrusznika, komplet złączy PINowych dla podłączenia żarnika świec, jak również parę kleszczy krokodylkowych do połączenia z akumulatorem żelowym.

Zainstalowane wyjścia:
  • 2x Banan 4mm pod instalację rozrusznika elektrycznego
  • 2x PIN pod instalację żarnika świec
  • dwie końcówki pod podłączenie silikonowych przewodów paliwowych do pompki paliwa
  • potencjometr regulujący natężenie prądu podawanego na świecę
  • wskaźnik [A] prądu podawanego na świecę oraz tester naładowania akumulatora żelowego


  • Panel zasilany jest prądem bezpośrednim 12V (najlepiej akumulator żelowy Pb 12V)

    Modelarze korzystający z panelu 212-1 w szczególności cenią bardzo wygodną regulację amperażu podawanego na świecę, co przydaje się w szczeglności przy niekorzystnych warunkach środowiskowych. Dzięki czytelnemu wskaźnikowi i bardzo czułej regulacji na miękko pracującym pokrętle, nie tylko można bardzo szybko i łatwo dobrać odpowiednie natężenie prądu podawanego na świecę, ale i redukujemy możliwość jej przepalenia do absolutnego minimum. Ponadto, pracująca wskazówka jest również wskaźnikiem sprawności samej świecy - dzięki czemu nie trzeba instalować dodatkowych diod i innych wskaźników informujących o ew. przepaleniu świecy zainstalowanej w głowicy silnika. Wskaźnik ma również funkcję sprawdzenia stopnia naładowania akumulatora żelowego zasilającego panel.

    Zamknięty w standardowych wymiarach 152 x 91 mm zapewni bezproblemowy montaż w praktycznie każdej skrzynce modelarskiej na rynku (4 wkręty montażowe w opakowaniu). Producent załączył również bardzo przydatną, lekką ABS-ową wytłoczkę zabezpieczającą spodnią stronę panelu przed ew. uszkodzeniem mechanicznym czy zachlapaniem.

Opinie

Napisz opinię

Panel startowy - 212-1

Panel startowy - 212-1

Panel startowy Q-Model 212-1 to jeden z najpopularnijeszych na rynku paneli startowych. Łączy w sobie wszystkie najpotrzebniejsze funkcje potrzebne do obsługi silników spalinowych z dodatkowo zainstalowaną dwukierunkową pompką paliwa oraz niezwykle ...

4 innych produktów w tej samej kategorii: